prezenty na dzień chłopaka

Książka, która spodoba się każdemu chłopakowi.

Kilka słów o książce

Prezenty na dzień chłopaka mogą kojarzyć się z voucherami na tor Gokartowy, koszulkami ulubionych klubów piłkarskich, oraz wieloma innymi męskimi aktywnościami, lub przedmiotami. Ale czy odpowiednio dobrana książka to zły prezent? Otóż nie. Istnieją stereotypy mówiące o tym, że mężczyźni nie czytają książek, lecz jest to kłamstwo. Jeśli podarujemy swojemu chłopakowi ciekawą książkę, to nie dość, że nie będzie chciał przestać jej czytać, to także wyciągnie z niej parę mądrych i życiowych lekcji. Taką książką jest Snajper. Historia najniebezpieczniejszego snajpera w dziejach amerykańskiej armii” którą napisał Chris Kyle, a została wydana przez takie osoby jak Jim DeFelice, oraz Scott McEwen. Książka opowiada prawdziwą historię o młodym chłopaku z Teksasu o imieniu Chris Kyle, który stał się najskuteczniejszym i najniebezpieczniejszym snajperem w historii Amerykańskiej armii. Po dołączeniu do Sealsów okazało się, że na linii frontu radzi sobie równie dobrze jak na rodeo. Podczas jego całej kariery pentagon potwierdził, że Chris ma na koncie ponad 150 trafień. W książce nie zabrakło również Polskiego akcentu, jakim jest historia żołnierzy GROM-u o tym, jak nauczyli Chrisa, czym jest Żubrówka. 

Dlaczego warto kupić tą książkę i podarować ją jako prezent?

Głównym powodem, dla którego warto kupić książkę Chrisa Kyle, jest jej wyjątkowość. Objawia się ona przez historię, która rozpoczyna się opowiadaniami z dzieciństwa małego chłopca marzącego o wstąpieniu do armii, a kończy się na zrealizowaniu marzeń, służbie w wojsku, oraz otrzymaniu tytułu legendy amerykańskiej armii. Czytanie tej książki jest powrotem do beztroskich czasów, w których każdy mężczyzna marzył o tym, aby zostać strażakiem, lub wstąpić do wojska i zostać żołnierzem. Książka została wyposażona w serie zdjęć, które były wykonane podczas czynnej służby na wojnie, pozwalają nam one zobaczyć, w jakich warunkach przychodziło codziennie funkcjonować żołnierzom w armii. Chociaż znajdują się też zdjęcia, które mogą przyprawić nas o uśmiech na twarzy.
Reszta argumentów, które opowiadają się za wyjątkowością tej książki to:
-Prosty język-pozwala nam on na głębsze zrozumienie przekazu, oraz czyste spojrzenie na wojskowe życie.
-Galeria zdjęć-zostały one wykonane podczas służby wojskowej, co pozwala nam spojrzeć na to, w jakich warunkach przyszło funkcjonować żołnierzom na co dzień.
-Prawdziwa historia-wszystko jest przedstawione bez żadnego upiększania.
Książka dzięki swojej prostocie pokazuje nam obraz prawdziwego bohaterstwa, oddania idei, a także potrafi wycisnąć łzy z najtwardszych mężczyzn. Jest to zakup, który sprawdzi się idealnie jako prezent i gwarantuję, że ten, kto zostanie obdarowany tą książką, ani przez chwilę nie pomyśli, że prezent jest nietrafiony.